
Машинка перевертня Stunt Car YL-51 на пульті управління, Синя / Трюкова машинка на радіокеруванні
Продавець: HUGO
755,01 ₴1 078,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23456822502
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка перевертня Stunt Car YL-51 на пульті управління, Синя / Трюкова машинка на радіокеруванні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип модели | Автомобиль |
| Масштаб модели | 1:16 |
| Цвет корпуса | Синий |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Радиус действия | 100 м |
| Состояние | Новое |
| Время зарядки аккумулятора | 3 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 1142 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-28
Продавець не відправляє тоіар. Чекає поки не починаєш писати вам. З другого разу тільки каже, що іграшка з браком , коли знову звʼязуєшся з ним сам. І рісля такої затримки і не зворотнього звʼязку каже що відправка на протязі 4 робочих днів . Дуже шкодую , що оплатила товар заздалегідь. Тепер діти на новий рік без подарунка. На зустріч також продавець не йде
Переваги
Товару не було в наявності, Неввічливий продавець, Товар не відправили