
Мережевий зарядний пристрій 67W, USB / Адаптер зі швидкою зарядкою / Зарядка для телефону
Продавець: HUGO
149,32 ₴213,32 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 234577340
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Мережевий зарядний пристрій 67W, USB / Адаптер зі швидкою зарядкою / Зарядка для телефону». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Зарядний пристрій 220В, 3А, 20Вт з кабелем Type-C - Lightning, WUW-T12 / Мережевий адаптер / Мережевий зарядний пристрій

Імпульсний блок живлення 24V, 30A, METAL / Мережевий зарядний пристрій / Блок живлення адаптер

Імпульсний блок живлення 12V, 20A, 250W, S-240-12 / Мережевий зарядний пристрій для підсилювача / Трансформатор

Зарядний пристрій 1xUSB + кабель Type-C / Блок заряджання / Заряджання / Мережевий зарядний пристрій
📋 Технічні характеристики
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Мощность | 67 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
💬 Відгуки покупців (10)
2026-03-09
Мережевий зарядний пристрій,в перший день згорів,не раджу.Сподіваюсь ,що матрас не таке......
Переваги
Товар був у наявності2026-03-09
Доброго дня! Щиро вдячні за ваш відгук і замовлення.
2026-03-04
Я замовлення на даний товар не робила
2026-02-26
Супер, дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-25
2026-02-17
Переваги
Гарне обслуговування2026-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-01-31
все дуже сподобалося відповідає опису дешева ціна все бомба
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-30
Душ не працюючий, не качає воду. Звук видає не такий, як має бути у справного душу.
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-18