
Мережевий зарядний пристрій AR-220 2,4A з LED-дисплеєм, 2 USB-порти, швидкий та безпечний заряд
Продавець: Primetorg
102,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: EM-7127/6
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Мережевий зарядний пристрій AR-220 2,4A з LED-дисплеєм, 2 USB-порти, швидкий та безпечний заряд». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Мережевий зарядний пристрій 67W, USB / Адаптер зі швидкою зарядкою / Зарядка для телефону

Мережевий зарядний пристрій, 2 USB, 12Вт, Gelius Simple GP-HC059 / Класичний зарядний адаптер для смартфонів / Блочок для зарядки

Мережевий зарядний пристрій 33W + кабель USB-Type C / Адаптер з кабелем для заряджання / Зарядка для телефону

Зарядний пристрій з кабелем Type-C, 65W, XO CE10 / Мережевий зарядний пристрій / Швидка зарядка для телефону
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Номинальная сила тока | 2.4 А |
| Сила выходного тока | 2.4-10 А |
| Количество USB-портов | 2 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 90 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-12
Поставив 4 зірки замість 5, тільки тому що, замовляв 3 шт "блок живлення usb - 2x з дисплеєм" , двома користуюсь все чудово, а от третій при першому використанні згорів (ставив на зарядку iqos). Розумію що таке буває і ніхто не застрахований від браку, але напевно варто було б перевіряти б/ж перед відправкою (якщо звісно продавець цього не робить).P.s. Це не притензія, а скоріше порада) Двома іншими б/ж задоволений повністю.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


