
Мережевий зарядний пристрій PD20W USB-C Power Adapter White
Продавець: Fenix Shops
199 ₴300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 1303
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мережевий зарядний пристрій PD20W USB-C Power Adapter White». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Мережевий зарядний пристрій 67W, USB / Адаптер зі швидкою зарядкою / Зарядка для телефону

Мережевий зарядний пристрій, 2 USB, 12Вт, Gelius Simple GP-HC059 / Класичний зарядний адаптер для смартфонів / Блочок для зарядки

Мережевий зарядний пристрій 33W + кабель USB-Type C / Адаптер з кабелем для заряджання / Зарядка для телефону

Зарядний пристрій з кабелем Type-C, 65W, XO CE10 / Мережевий зарядний пристрій / Швидка зарядка для телефону
📋 Технічні характеристики
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Сетевой |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Мощность | 20 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності