
Мідна кавова турка "Квіти" 400 мл Джезва мідна для кави
Продавець: Onlylee
989 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: О-TUR3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Мідна кавова турка "Квіти" 400 мл Джезва мідна для кави». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр горлышка | 6 мм |
| Высота | 10.5 мм |
| Съемная ручка | Нет |
| Материал ручки | дерево |
| Объем | 400 мл |
| Материал | Медь |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Внешнее покрытие | никель |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Стеклокерамическая, Газовая, Электрическая |
| Диаметр дна | 6.5 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-03-11
2024-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-01
Очень очень долго соображали, чтоб перезвонить. Организация на низшем уровне.
Переваги
Зі мною не зв'язались2024-02-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


