
Мідна кавова турка "Лошаді" 500 мл Джезва мідна для кави
Продавець: Onlylee
1 021 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: О-TUR-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мідна кавова турка "Лошаді" 500 мл Джезва мідна для кави». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр горлышка | 6 мм |
| Высота | 11.5 мм |
| Съемная ручка | Нет |
| Материал ручки | дерево |
| Объем | 500 мл |
| Материал | Медь |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Внешнее покрытие | никель |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Диаметр дна | 7 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-15
Претензій до магазину нема ,але товар виявився неякісним- ручка у турки відпала після 5 використань,чоловік,як міг,відремонтував, всередині олово почало облазити. За таку ціну якість мала би бути набагато краща.
Переваги
Товар не відповідав опису


