
Мідна кавова турка "Павлін" 250 мл Джезва мідна для кави
Продавець: Onlylee
891 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: О-TUR1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Мідна кавова турка "Павлін" 250 мл Джезва мідна для кави». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр горлышка | 4.4 мм |
| Высота | 9.5 мм |
| Съемная ручка | Нет |
| Материал ручки | дерево |
| Объем | 250 мл |
| Материал | Медь |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Внешнее покрытие | никель |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Диаметр дна | 8 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (5)
2023-12-27
Класна джезва, швидко вислали.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-04
Добрий день! Відмова відбулася на підставі недоліка на одному з виробів ( недоречно робити такий подарунок..).Але хотіла б отримати знову одну таку саму турку, а іншу ще "Квітка" на 400...
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-24



