
Мікрострумовий масажер 4 в 1 для ліфтингу шиї та обличчя з імпульсним світлом XH-010 4 режими Рожевий
Продавець: Kanctovar
399 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 8204-В/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Мікрострумовий масажер 4 в 1 для ліфтингу шиї та обличчя з імпульсним світлом XH-010 4 режими Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Электрический массажер |
| Функциональность массажера | Косметический массаж, Микротоковая стимуляция |
| Область применения | Лицо, Шея, Подбородок |
| Количество режимов интенсивности массажа | 4 |
| Количество массажных головок | 1 шт |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 135 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-12-12
Дякую продавцю за швидке та якісне обслуговування та швидку доставку!
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-01-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець



