
Мікрострумовий масажер 4 в 1 з імпульсним світлом для ліфтингу шиї та обличчя XH-010 4 режими Білий
Продавець: Velotrend
399 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 7407/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Мікрострумовий масажер 4 в 1 з імпульсним світлом для ліфтингу шиї та обличчя XH-010 4 режими Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 135 мм |
| Длина | 85 мм |
| Количество массажных головок | 1 шт |
| Область применения | Подбородок, Шея, Лицо |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрический массажер |
| Функциональность массажера | Косметический массаж, Микротоковая стимуляция |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 38 мм |
| Количество режимов интенсивности массажа | 4 шт. |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-25
Усе чудово
