
Міні ліхтарик USB на 8 світлодіодів, 4 Вт, Біле світло / Світлодіодний LED світильник брелок / Лампочка флешка
Продавець: HUGO
115,6 ₴165,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234565344
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні ліхтарик USB на 8 світлодіодів, 4 Вт, Біле світло / Світлодіодний LED світильник брелок / Лампочка флешка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Вес | 12 г |
| Состояние | Новое |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Напряжение сети | 5 В |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип | Ночник |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-21
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відповідав опису