
Міні-обігрівач 800Вт, 16х13 см, білий / Настільний обігрівач / Тепловентилятор / Електричний обігрівач
Продавець: HUGO
275,01 ₴392,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590590
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні-обігрівач 800Вт, 16х13 см, білий / Настільний обігрівач / Тепловентилятор / Електричний обігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 160 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество режимов работы | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-12
Оплачений товар вже чекаю тиждень!!!
Переваги
Відправляли довше обіцяного