
Міні-пральна машина 12л, 12В, 33х24х24см / Складна пральна машинка / Міні пралка
Продавець: HUGO
1 469,59 ₴2 099,42 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234577720
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні-пральна машина 12л, 12В, 33х24х24см / Складна пральна машинка / Міні пралка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Максимальный объем воды | 12 л |
| Состояние | Новое |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 240 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-30
Переваги
Гарне обслуговування