
Міні швейна машинка для дому 505 LY-90 маленька автоматична швейна машинка
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴1 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15874/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні швейна машинка для дому 505 LY-90 маленька автоматична швейна машинка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Швейна машинка з педаллю та оверлоком, FHSM 505/ Міні швейна машинка / Портативна машинка для шиття

Швейна машинка FHSM 505 + Ручна швейна машинка Handy stitch WJ-07 / Міні швейна машинка

Портативна швейна машинка Mini Sewing SM202A / Міні швейна машинка для дому / Машинка для шиття

Швейна машинка Mini Sewing Machine. Портативна міні швейна машинка 4 в 1
📋 Технічні характеристики
| Тип швейной машины | Электромеханическая |
| Формирование петли | Автоматическое |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 2 |
| Дисплей | Нет |
| Освещение машины | Да |
| Высота | 255 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глубина | 115 мм |
| Вес | 1.96 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-14
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили


