
Швейна машинка FHSM 505 + Ручна швейна машинка Handy stitch WJ-07 / Міні швейна машинка
Продавець: HUGO
1 044,85 ₴1 492,64 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234567343
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Швейна машинка FHSM 505 + Ручна швейна машинка Handy stitch WJ-07 / Міні швейна машинка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип швейной машины | Оверлоки |
| Тип челночного устройства | Ротационный горизонтальный |
| Количество швейных операций | 12 |
| Формирование петли | Полуавтоматическое |
| Потребляемая мощность | 7 Вт |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 2 |
| Освещение машины | Да |
| Нитевдеватель | Да |
| Отсек для хранения аксессуаров | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 275 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глубина | 115 мм |
| Вес | 1.96 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-22
2026-01-23
Больше никогда не буду делать заказ у этого продавца. Сразу после оформления и оплаты товара, позвонила продавцу и уточнила что товар есть в наличии и мне отправят его в указанный срок. Но товар не был отправлен.
Переваги
Товар не відправили2025-12-11
Звязалися зі мною на 4 день і відправляли товар більше тижня
Переваги
Ціна вище заявленої, Відправляли довше обіцяного2025-11-13
Дуже гарний магазин рекомендую, доступні ціни, якісний товар, чудове обслуговування. Якщо є якісь запитання зразу звʼязуються і питання швидко вирішують. Задоволена на всі 1000% Обовʼязково звернуся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
