
Міський рюкзак-антивор з USB (45х30х10 см), Чорний / Спортивний рюкзак
Продавець: GoodChoise
279,29 ₴398,98 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 123463660
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міський рюкзак-антивор з USB (45х30х10 см), Чорний / Спортивний рюкзак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Пол | Унисекс |
| Объем | 23 л |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Карман для ноутбука, Вентиляция спины, Жесткий каркас, Анатомическая конструкция, Водонепроницаемая ткань |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 10 см |
| Высота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Задний |
| Вес | 300 г |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності