
Міський рюкзак-антивор з USB (45х30х10 см) Bobby, сірий / Молодіжний рюкзак для ноутбука
Продавець: HUGO
225,4 ₴322 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 123456735
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міський рюкзак-антивор з USB (45х30х10 см) Bobby, сірий / Молодіжний рюкзак для ноутбука». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Пол | Унисекс |
| Объем | 23 л |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Глубина | 10 см |
| Высота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Вес | 300 г |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Тип застежки | Молния |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності