
Місткий кофр-органайзер для зберігання одягу та білизни з ручками, 180 л (70x50x50 см) / Кошик для білизни / Ящик для зберігання
Продавець: HUGO
212,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 234586305
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Місткий кофр-органайзер для зберігання одягу та білизни з ручками, 180 л (70x50x50 см) / Кошик для білизни / Ящик для зберігання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 70 см |
| Длина | 50 см |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 1 |
| Количество органайзеров | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка-органайзер |
| Ширина | 50 см |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-03-02
Переваги
Товар не відповідав опису2026-02-06
Чудова та містка
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-31
Якісно
2026-01-16
Товар замінили без попередження і без узгодження ціни.
Переваги
Ціна вище заявленої, Товар не відповідав опису2026-01-09
Переваги
Ввічливий продавець2026-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності