
Монітор для камери заднього виду 4,3" / Автомобільний дисплей для реєстратора на торпеду
Продавець: HUGO
395 ₴564,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234573168
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Монітор для камери заднього виду 4,3" / Автомобільний дисплей для реєстратора на торпеду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний монітор для камери заднього виду 7" Авто монітор дисплей для паркування заднього ходу LCD TFT

Складаний монітор для камери заднього виду 4.3" 12V-24V / Автомобільний монітор / Екран для камери в машину

Автомобільний монітор 7 дюймів + Пульт / TFT дисплей авто / Монітор для камери заднього виду

Автомобільний монітор 7 дюймів з пультом / Кольоровий цифровий монітор для камери заднього виду
📋 Технічні характеристики
| Тип телевизора | На торпедо |
| Состояние | Новое |
| Диагональ экрана | 4.3 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Вес | 0.2 кг |
| Длина | 128 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Высота | 100 мм |
| Разрешение | 480×234 px |
| Питание | 12V DC |
| Видео | PAL/NTSC авто |
| Видеовход | 2 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-19
Непорядний продавець, При замовленні товару узгодили термін доставки але товар вчасно не було відправлего, на нього виявилася черга про що не повідомили при оформленні , відміну замовлення також не роблять, кошти повернув дякуючи підтримкі Прому за що дуже вдячний.
Переваги
Товару не було в наявності, Відправляли довше обіцяного