
Мультимедійний проектор 4K + пульт, Z2 / Портативний проектор / Проектор для дому
Продавець: HUGO
1 375,18 ₴1 964,55 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності180 замовлень
Артикул: 234574813
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Мультимедійний проектор 4K + пульт, Z2 / Портативний проектор / Проектор для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип матрицы | LCD |
| Поддержка формата входного сигнала | 720p, 1080p, 2160p, 4K 120p |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, HDMI, USB |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 110~240 В |
| Материал | Пластик |
| Вид товара | Проектор |
| Фокусировка объектива | Ручная |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Вид | Портативная |
| Разрешение | 1280x720 |
💬 Відгуки покупців (12)
2026-01-30
Не рекомендую мати справи з цим магазином ! Відправили в той же день, але коли дійшло діло до повернення товару, то тех підтримка не відповідає на питання це раз, коли дзвониш по номеру до консультанта вона не знає, що відповісти крім як очікуйте відповіді від підтримки, ніякої конкретики та компетенції ще й сміється у відповідь. Це по вашому ОК? я дуже дуже шкодую що звʼязалася з ними
Переваги
Неввічливий продавець2026-01-14
2026-01-09
Переваги
Актуальний опис2026-01-07
2026-01-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-29
Якість зображення ок. Як працює ще не перевіряла ні техніки не підключала . Але з виду все ок!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-29
Переваги
Швидко відправили2025-12-09
2025-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2025-11-24
Переваги
Актуальна ціна2025-11-20
Крутий товар, все добре і якісно, рекомендую ✅
2025-11-17
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності