
Мультиметр DT-9205А з дисплеєм / Тестер сили струму, напруги, опору / Цифровий мультиметр
Продавець: HUGO
493,38 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 234572304
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Мультиметр DT-9205А з дисплеєм / Тестер сили струму, напруги, опору / Цифровий мультиметр». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Подсветка дисплея | Да |
| Цвет | Желтый |
| Длина | 41 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Высота | 186 мм |
| Вес | 0.318 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-18
Переваги
Актуальна ціна2026-01-17
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-14
Переваги
Гарне обслуговування