
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків
Продавець: Experience
990 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)

Набір мідних обтискних з'єднувальних гільз для дротів S 1.0-16 мм2, (250 шт.)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Mastech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Тип измеряемого тока | DC/AC |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В |
| Минимальный диапазон постоянного напряжения | 1 |
| Максимальный диапазон постоянного напряжения | 600 |
| Единицы измерения переменного напряжения | В |
| Минимальный диапазон переменного напряжения | 1 |
| Максимальный диапазон переменного напряжения | 600 |
| Единицы измерения постоянного тока | А |
| Минимальный диапазон постоянного тока | 0.1 |
| Максимальный диапазон постоянного тока | 4 |
| Единицы измерения переменного тока | А |
| Минимальный диапазон переменного тока | 0.1 |
| Максимальный диапазон переменного тока | 4 |
| Единицы измерения сопротивления | МОм |
| Минимальный диапазон сопротивления | 0 |
| Максимальный диапазон сопротивления | 40 |
| Единицы измерения емкости | мкФ |
| Минимальный диапазон емкости | 0.001 |
| Максимальный диапазон емкости | 4 |
| Единицы измерения частоты | кГц |
| Минимальный диапазон частоты | 0 |
| Максимальный диапазон частоты | 40 |
| Монитор | LCD |
| Размер монитора | 2.6 дюйм |
| Цветопередача | Монохромная |
| Цвет фона | Черный |
| Цвет символов | Белый |
| Высота символа | 14 мм |
| Количество символов в строке | 5 шт |
| Количество строк | 1 шт |
| Язык интерфейса | Английский |
| Подсветка дисплея | Да |
| Цвет | Черный |
| Индикация | Звуковая |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Максимальная рабочая температура | 50 °С |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 3 В |
| Длина | 117 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Высота | 26 мм |
| Вес | 0.092 кг |
💬 Відгуки покупців (10)
2026-01-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-01
Обслуговування на всі 100%.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-11
2025-08-06
Дякую вам Микола за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-22
Дякую вам Олександре за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-21
Дякую вам Вікторія за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-28
все добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-20
всё хорошо и очень быстро
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності