
Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
Продавець: Experience
330 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Набір мідних обтискних з'єднувальних гільз для дротів S 1.0-16 мм2, (250 шт.)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений/карманов | 2 |
| Цвет | Черный |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 60 мм |
| Тип | Сумка |
| Внутренние размеры | 210 * 110 * 50 mm |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Объем | 1.2 л |
| Назначение | Универсальное |
| Материал | EVA |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-24
Все хорошо, доставили быстро, качественно хорошее. Рекомендую.
2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-20
Переваги
Швидко відправили2025-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-16
Переваги
Швидко відправили2025-10-09
Все чудово задоволений на всі 💯%
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

