
Мультиметр універсальний цифровий DT 266 C / Цифрові струмові кліщі / Тестер / Мультитестер
Продавець: HUGO
289,31 ₴413,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234564941
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мультиметр універсальний цифровий DT 266 C / Цифрові струмові кліщі / Тестер / Мультитестер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 37 мм |
| Тип | Цифровой |
| Тип измеряемого тока | AC |
| Сопротивление | 200 Ом |
| Напряжение, В | 9 |
| Постоянное напряжение | 1000 В |
| Переменное напряжение | 750 В |
| Раскрывание клещей | 5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-12
Переваги
Товар не відповідав опису