
Мультипіч з антипригарним покриттям Air Fryer на 6л Аерофритюрниця
Продавець: Kanctovar
1 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6694-1/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мультипіч з антипригарним покриттям Air Fryer на 6л Аерофритюрниця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Сенсорное |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Смотровое окошко | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ручки для переноса | Нет |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Вес | 3 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-19
Переваги
Гарне обслуговування





