
Мультипіч з антипригарним покриттям DSP KB 2078 Аерогриль Аерофритюрниця 4 л
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴2 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: DSP-2078/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Мультипіч з антипригарним покриттям DSP KB 2078 Аерогриль Аерофритюрниця 4 л». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DSP |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Нет |
| Блокировка крышки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-12-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-21
2023-11-11
Дуже крута річь,рекомендую!!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





