
Мультиварка 5л (30 програм), 900Вт, від мережі, CB-5528 / Мультиварка-пароварка
Продавець: HUGO
1 389,1 ₴1 984,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234578452
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Мультиварка 5л (30 програм), 900Вт, від мережі, CB-5528 / Мультиварка-пароварка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Объем | 5 л |
| Тип управления | Электронное |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Покрытие чаши | Антипригарное |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Отсрочка старта | Да |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Приготовление на пару | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Блюдо для приготовления на пару | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерная емкость | Да |
| Сито | Да |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Вес | 2.6 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-09
Все погано , посилку будуть відправляти вам вічність
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-26
2026-01-20
Довго чекала на відправку замовлення! Також не поклали подарункові жало до паяльника(
Переваги
Відправляли довше обіцяного