
Мультиварка Silver Crest: 12 програм, 5 л, 900 Вт, антипригарне покриття / Багатофункціональна мультиварка / Рисоварка
Продавець: HUGO
955 ₴1 364,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234591231
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мультиварка Silver Crest: 12 програм, 5 л, 900 Вт, антипригарне покриття / Багатофункціональна мультиварка / Рисоварка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 230 мм |
| Отсрочка старта | Да |
| Глубина | 260 мм |
| Дисплей | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Каша | Да |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Количество программ приготовления | 12 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мерная ложка | Да |
| Мерная емкость | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 5 л |
| Покрытие чаши | Антипригарное |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Тип управления | Электронное |
| Тушение | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Ширина | 360 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-10
Переваги
Швидко відправили