
Муляж камери відеоспостереження з підсвіткою, від батарейок, RR201 / Вулична камера обманка / Фальш камера
Продавець: HUGO
185 ₴264,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 234577442
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Муляж камери відеоспостереження з підсвіткою, від батарейок, RR201 / Вулична камера обманка / Фальш камера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Имитация "работы" | Мерцающий светодиод |
| Материал | ABS-пластик |
| Крепление | Настенное |
| Кронштейн в комплекте | Да |
| Питание | Батарейки |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-17
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2026-01-19
Переваги
Актуальна ціна2026-01-10
Нормально все четко
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-25
Переваги
Швидко відправили2025-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
