
Мусат керамічний для заточки кухонних ножів 20см рубінова кераміка
Продавець: ТехноКот
585 ₴650 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: KR-007
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мусат керамічний для заточки кухонних ножів 20см рубінова кераміка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 30 мм |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Материал стержня | Керамика |
| Цвет | Красный |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Керамика |
| Тип | Точильный камень |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Вес | 300 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-20
Василь замовив мускат керамічний з рубінової кераміки в магазині Tehno Kot,все чудово товар відповідає опису якісний добре упакований,продавець оперативно працює вчора замовив сьогодні отримав,рекомендую магазин і продавця і дякую за товар і швидку доставку.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


