
Музична розвиваюча іграшка для дітей Каченята на гірці Small Duck / Дитячий ігровий набір
Продавець: GoodChoise
285,44 ₴407,77 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 234563630
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична розвиваюча іграшка для дітей Каченята на гірці Small Duck / Дитячий ігровий набір». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 245 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 245 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип питания | Батарейки |
| Возраст | От 3-х лет |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-08
