
Музична розвиваюча іграшка Бізікуб (шестерні, сортер, пальчиковий лабіринт, тріскачка, піаніно, звуки, регул. гучності) 368-54 R
Продавець: Круті тачки
671 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 368-54 R
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична розвиваюча іграшка Бізікуб (шестерні, сортер, пальчиковий лабіринт, тріскачка, піаніно, звуки, регул. гучності) 368-54 R». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 12 мес |
| Высота | 170 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина | 160 мм |
| Длина упаковки | 175 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мультибокс |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 160 мм |
| Ширина упаковки | 175 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



