
М'яч для боксу на голову 6см, колір випадковий, W-049 / Файт бол / М'яч на голову для боксу
Продавець: HUGO
159,19 ₴227,41 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234578816
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яч для боксу на голову 6см, колір випадковий, W-049 / Файт бол / М'яч на голову для боксу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.045 кг |
| Диаметр | 6 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мяч на резинке |
| Материал | PU + резина |
| Назначение | Отработка рефлексов и скорости ударов руками |
| Цвет | Рандом (черный, красный) |
| Крепление | На лоб |
| Конструкция шара | Сплошная |
| Эластичный шнур | 80 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності