
М'який будиночок для дрібних собак та кішок вагою до 3,5 кг, розмір 40х35х38 см / Будиночок-лежак / Будиночок для тварин
Продавець: HUGO
555,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592506
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'який будиночок для дрібних собак та кішок вагою до 3,5 кг, розмір 40х35х38 см / Будиночок-лежак / Будиночок для тварин». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Будиночок для собаки або кота Pet Hut White, 30х26х26 см, Коричневий / М'який будиночок для собаки / Котячий будиночок

М'який будиночок для собак і кішок 35 см × 40 см компактний складаний Pet Hut White YU227

Будиночок лежанка для котів та собак, 30х26х26 см, Коричневий / М'який будиночок для котів / Лежак для кота
📋 Технічні характеристики
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 400 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Материал изготовления | Поролон |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Домик |
| Ширина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-24
Супер