
Мийка високого тиску 2200 Вт, 160-220 Бар, від мережі, BX-3276 / Мийка для авто / Високонапірна мийка / Мийка для будинку
Продавець: HUGO
7 127,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592896
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мийка високого тиску 2200 Вт, 160-220 Бар, від мережі, BX-3276 / Мийка для авто / Високонапірна мийка / Мийка для будинку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная производительность | 500 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Максимальное давление | 220 бар |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-13
Щирі вітання! Дякуємо, що обрали саме нас. Ваша підтримка мотивує нас до нових звершень!



