
Мийка високого тиску з 2 АКБ, 24V + Автомобільний пилосос 3в1 Vacuum cleaner / Міні мийка
Продавець: HUGO
1 200,89 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності710 замовлень
Артикул: 234570286
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Мийка високого тиску з 2 АКБ, 24V + Автомобільний пилосос 3в1 Vacuum cleaner / Міні мийка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Максимальная производительность | 240 л/ч |
| Особенности | Защита от перегрева |
| Назначение | Многофункциональный |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Дополнительная комплектация | Струйная трубка, Веерная насадка, Пенная насадка |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-09
2026-01-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


