
Мийний пилосос для виведення плям 1600 Вт, 2 контейнери, Germatic M-332-B / Пилосос для вологого прибирання / Пилосос для дому
Продавець: HUGO
4 535,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592192
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мийний пилосос для виведення плям 1600 Вт, 2 контейнери, Germatic M-332-B / Пилосос для вологого прибирання / Пилосос для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 304 мм |
| Глубина | 182 мм |
| Длина всасывающего шланга | 1.5 м |
| Длина сетевого шнура | 4 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество щеток в комплекте | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем котла (бака для воды) | 1 л |
| Объем пылесборника | 1.8 л |
| Особенности | Возможность сбора жидкости, Защита от перегрева |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип уборки | Сухая, Влажная |
| Ширина | 362 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-21
Тиждень чекаю невідправили і досі
Переваги
Товару не було в наявності, Неввічливий продавець, Товар не відправили