
Миючий пилосос для килимів та меблів 750Вт, W05 / Пилосос миючий / Очисник текстилю / Пилосос для хімчистки
Продавець: HUGO
3 565 ₴5 092,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234585133
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Миючий пилосос для килимів та меблів 750Вт, W05 / Пилосос миючий / Очисник текстилю / Пилосос для хімчистки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 4.4 кг |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Длина сетевого шнура | 5.5 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем аквафильтра | 0.8 л |
| Мощность всасывания | 660 Вт |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип пылесборника | Аквафильтр |
| Тип уборки | Влажная |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Ширина | 240 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26