
Набір 2шт Лампочка з 2 акумуляторами 18650, E27, 20w / Лампочка на акумуляторі / Аварійна лампа
Продавець: HUGO
457 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234575255(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір 2шт Лампочка з 2 акумуляторами 18650, E27, 20w / Лампочка на акумуляторі / Аварійна лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 20 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 85 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 265 В |
| Цвет свечения | Белый |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Длина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-21
Дякую, все працює. Дуже виручають.
Переваги
Актуальний опис