
Набір 2шт Розумна WiFi розетка 20А з лічильником електроенергії Tuya Smart / Розетка з підключенням до телефону
Незалежний AI-аналіз 14 відгуків покупців для «Набір 2шт Розумна WiFi розетка 20А з лічильником електроенергії Tuya Smart / Розетка з підключенням до телефону». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Способ установки | Накладной |
| Количество разъемов | 1 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 20 А |
| Заземление | Да |
| Состояние | Новое |
| Длина | 83 мм |
| Высота | 49 мм |
| Ширина | 49 мм |
💬 Відгуки покупців (14)
Продавець чудовий, вафай розетки дуже гарно працюють. А павербанки 2шт (заявлена ємність 30000ма) які мені запропонував продавець ЗОВСІМ не відповідають дійсності
Замовляю не перший раз. Товар якісний, працює без нарікань. Відповідає опису 20 А. Брав схожі розетки на Алішкє, то якість там була набагато гірше і в застосунку Tuya відображаються по-різному.
Наче все ок, але відправка довга. Замовила 12.01, а відправили лише 15.01, хоча товар був в наявності. Мене про це попередили, що так може бути, я погодилась, але бажано бути трохи швидшими. Це, так, побажання.А от ціна замовлення була 551,77 грн, а при оплаті виявилося 562,80 грн. Різниця в 11 грн наче і не критично, але для когось це може бути суттєво, ну і сам факт - ..?Товар прийшов як замовляли, тут все ок. Кілька годин використання - без зауважень.
Ок
гарно