
Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Фіолетовий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості
Продавець: HUGO
539,64 ₴770,92 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 23457586002
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Фіолетовий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Жовтий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості

Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Рожевий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості

Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Синій / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості

Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Рожевий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості
📋 Технічні характеристики
| Длина кабеля, м | 1.1 |
| Питание | От сети 110-220В/12В, 3А |
| Цвет ручки | Фиолетовый |
| Автоматическое отключение | Через 5 минут |
| Диаметр сопла, мм | 0.3 |
| Скорость рисования | 2-40 мм/с |
| Управление температурой | От 60°С до 230°С |
| Длина мотка пластика | 5 м |
| LCD-дисплей на ручке | Да |
| Диагональ планшета | 7.7" |
| Толщина нити | 1.75 мм |
| Количество цветов пластика | 20 шт. |
| Питание планшета | От батарейки CR2025 |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-03
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-19
дякую,товар якісний,відповідає опису, продавець ввічливий
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-08
Купувала 3д ручку і менеджер запропонував товар по знижці новому покупцю. Вибрала павербанк, менеджер вказала що павербанк з ємністю 50 тис Маh, дуже рекомендувала що собі його теж брала. Так от за ручку поки нарікань немає, дитина поки розбирається. А от за павербанк артикул 234576070 не рекомендую. Із заявленого 50 тис МаН є від сили 5 тис, вистачає зарядити телефон 1 раз. Ви товар свій що продаєте взагалі знаєте? Бо така чемна дівчина натюхала отакий офігенний товар
Переваги
Товар не відповідав опису