
Набір 7шт хрестових біт для шурупокрутів біти магнітні PH2 25-150мм
Продавець: ТехноКот
120 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: INТS-07
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір 7шт хрестових біт для шурупокрутів біти магнітні PH2 25-150мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бита |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Крестообразный |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Шестигранник привода | Внешний |
| Длина | 150 мм |
| Масса | 150 г |
| Состояние | Новое |
| Маркировка наконечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-26
Хороший продавець. Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


