
Набір акумуляторний 3в1 AOTUO секатор, міні-пила 6 дюймів і телескопічний подовжувач 2 метри (висоторізи)
Продавець: Fenix Shops
5 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності290 замовлень
Артикул: 5040
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Набір акумуляторний 3в1 AOTUO секатор, міні-пила 6 дюймів і телескопічний подовжувач 2 метри (висоторізи)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Количество оборотов | 1300 об/мин |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 150 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Время заряда аккумулятора | 60 час |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Набор насадок | Да |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-06
2025-12-13
Заказал мини пилку и секатор с удлинителем AOTUO .ладно качество- средний китай.но обман в описи аккумуляторов.указано 36 v 3 A а пришли с 21v 2 .есть чувство что как везде ---меня "надурили".и неприятный осадок останется на долго.
Переваги
Актуальна ціна2025-09-08
2025-05-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності