
Набір для малювання 145 предметів + Іграшка Лабубу 17см, Рандом / Дитячий набір для творчості
Продавець: GoodChoise
577,85 ₴825,5 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 123462388
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для малювання 145 предметів + Іграшка Лабубу 17см, Рандом / Дитячий набір для творчості». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид творчества | Рисование |
| Пол | Для девочек |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Упаковка | Кейс |
| Длина | 34 см |
| Ширина | 25 см |
| Высота | 9 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-21
Брали на подарунок набір для малювання, гарний набір дуже сподобався!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


