
Набір для паяння у футлярі, 220V, 80W / Паяльний набір / Цифровий паяльник з регульованою температурою
Продавець: HUGO
495,6 ₴708 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності320 замовлень
Артикул: 234569494
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Набір для паяння у футлярі, 220V, 80W / Паяльний набір / Цифровий паяльник з регульованою температурою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Компактний набір для паяння у футлярі з газовим паяльником на 8 мл МТ-100 Паяльник з регулюванням температури

Електропаяльник 80 Вт з інструментами 15в1, 200-480°C / Паяльний комплект для ремонту / Набір для паяння

Паяльний набір для паяння пластику / Набір для ремонту бамперів / Паяльник для паяння бамперів / Паяльник

Набір для паяння пластикових деталей / Паяльний набір для пластику / Паяльник для бампера
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Мощность | 80 Вт |
| Максимальная температура жала | 500 град. |
| Минимальная температура жала | 180 град. |
| Упаковка | Пенал |
| Ширина | 25 мм |
| Длина | 242 мм |
| Высота | 25 мм |
| Частота | 50-60 Гц |
| Стабильность температуры | ±5 °С |
| Тип нагрева | Керамический элемент |
| Длина провода | 1,4 метра |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-31
Зробив замовлення на адресну доставку кур'єром, мені відправили товар на поштомат, з якого я не маю можливості його забрати. Відправнику я це говорив але він зробив по своєму. Крім цього мені нав'язували ще щось придбати.
Переваги
Неввічливий продавець2025-12-26
2025-12-14