
Набір для привчання кішки до унітазу CitiKitty / Система привчання кішок до унітазу / Котячий туалет
Продавець: HUGO
185,21 ₴264,59 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності280 замовлень
Артикул: 234568186
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для привчання кішки до унітазу CitiKitty / Система привчання кішок до унітазу / Котячий туалет». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Длина | 380 мм |
| Тип | Открытый |
| Цвет | Белый |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Состояние | Новое |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-20
Товари прийшли. На вид начебто норм. Є деякі питання. Приклад ліпучка у дзерка тримає секунд 5-9. На стіну не приліпеш. По друге туалет кошачий. Хліпенький чи витримае. Мого кота, питання. Подивимось. Дякую.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності