
Набір пляшок для води 3в1 (2000/800/300мл), BOTTLE / Спортивна пляшка / Мотиваційна пляшка
Продавець: HUGO
245,69 ₴350,98 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 234575586
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір пляшок для води 3в1 (2000/800/300мл), BOTTLE / Спортивна пляшка / Мотиваційна пляшка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Материал | Пластик |
| Количество бутылок в наборе | 3 шт. |
| Назначение | Для прохладительных напитков и напитков комнатной температуры |
| Объем большой бутылки | 2000 мл |
| Объем средней бутылки | 800 мл |
| Объем маленькой бутылки | 300 мл |
| Цвет | Розово-голубой |
| Размер большой бутылки | L30.5 см, Ø11 см |
| Размер средней бутылки | L25 см, Ø7 см |
| Размер маленькой бутылки | L20.7 см, Ø4.8 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19
Замість рожевої, прислали сіру пляшку. А я замовляла для дівчинки. Прикро.
Переваги
Товар не відповідав опису