
Набір тіста для ліплення Динозаври з формами Master Do ТМD-10-04 в упаковці 1 шт.
Продавець: Kanctovar
200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 99488/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір тіста для ліплення Динозаври з формами Master Do ТМD-10-04 в упаковці 1 шт.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Master Do |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 7.5 см |
| Длина | 26.5 см |
| Количество цветов в наборе | 12 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Тесто |
| Тип пластилина/массы для лепки | Самозатвердевающая масса |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 19 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



