
Набір тіста для ліплення Літак (4 кольори тіста, апарат-прес, 13,5см, посуд, формочки, інструменти) MK 5453
Продавець: Круті тачки
769 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MK 5453
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір тіста для ліплення Літак (4 кольори тіста, апарат-прес, 13,5см, посуд, формочки, інструменти) MK 5453». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 12 см |
| Длина | 37 см |
| Количество цветов в наборе | 4 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Тесто |
| Ширина | 27 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-23
Все супер і якісно і швидкоДякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



