
Набір точильних каменів брусків для заточування ножів 10ел 400/1000 і 3000/8000
Продавець: ТехноКот
1 380 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: DK-12
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір точильних каменів брусків для заточування ножів 10ел 400/1000 і 3000/8000». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 2800 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для ножей |
| Материал | Комбинированный |
| Зернистість | 8000# |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-22
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


