
Набір туристичного посуду GL-C31 + Нескінченний сірник Make Fire / Похідний посуд для кемпінгу
Продавець: HUGO
1 027 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234575501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір туристичного посуду GL-C31 + Нескінченний сірник Make Fire / Похідний посуд для кемпінгу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Набір туристичного посуду (каструля, сковорода, чайник) GL-C31 / Похідний набір посуду для кемпінгу

Набір туристичного посуду GL-C31 + Газовий пальник K203 AN 1812 / Похідний набір посуду для кемпінгу

Професійний набір туристичного посуду для кемпінгу на 6 персон Halin MA-71 з туристичним чохлом YU227

Набір туристичного посуду зі столовими приладами HALIN DS-308A HP227
📋 Технічні характеристики
| Материал | Анодированный алюминий |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Кастрюля | 1 шт |
| Сковорода | 1 шт |
| Чайник | 1 шт |
| Размер/объем кастрюли | 18,5х18,5х10 см/1,5л |
| Размер/объем сковороды | 18х18х5 см/0,7л |
| Размер/объем чайника | 15х15х10 см/1л |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-26
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-01-19
Затримали доставку замовила в понеділок прийшло в неділю і то після сварок, бо прийшло на склад браковане і чекали на новий товар не подзвонили не попередили не запропонували альтернативу замінити товар. При тому що я наголошувала що мені потрібно щоб точно було на конкретну дату бо це подарунок на дн.
Переваги
Відправляли довше обіцяного